1963 yılından bu yana...

Aliş Makina ile tanışın

1963 yılından beri Bursa’da, faaliyet gösteren Aliş Makina, Türkiye’de üretim alanında çalışan birçok marka için; konveyör, makina imalatı ve hat çözümleri üretimleri gerçekleştiriyor. 3 kuşak boyunca emek ve özveri ile çalışılan marka iki kişi tarafından sektörün beklenti ve ihtiyaçları dikkate alınarak kuruldu. Marka otomotiv sektöründe tornalı imalat alanında faaliyet göstererek çalışmalarına başladı ve zaman içinde üretim alanını genişleterek 1970’li yıllarda konveyör imalatı üzerine çalışmaya devam etti. Farklı sektörler için yapılan çalışmalarla beraber gıda sektöründe de yer almak adına atılan adımlar ve geliştirilen makinelerle beraber, Aliş Makina büyümeye ve güçlenmeye devam etti. Şirket yönetimi zaman içinde 2. ve 3. kuşağa devredidi. 2016 yılından sonra, 3. kuşağın yönetimin başına gelmesiyle birlikte, marka ihracat faaliyetlerine başladı ve ilk ihracatı 2019 yılında gerçekleştirdi. 

Aliş Makina bugün Türkiye ve dünyada faaliyet gösteren lider markalar için istenilen nitelik ve özelliklerde proje çözümleri sunuyor. Bu üretimlerde uzmanlık alanları arasında konveyör, ARB sorter, thermodrive sistemleri bulunuyor. Bunun yanı sıra özel hat çözümleri ve makina çözümleri markanın üretim faaliyetleri arasında yer alıyor. Aliş Makina müşterilere sunduğu ürünleri, iş güvenliği kurallarına uygun şekilde, üretim hattını verimli hale getirmek üzere tasarlıyor. Her proje başlangıcında müşterinin beklenti ve ihtiyaçları proje ekibi tarafından dikkatli bir şekilde dinlenerek sahanın analizi yapılıyor. Ardından ürün geliştirme kısmında yer alan profesyonel ekiple birlikte, üretim alanı için en uygun ürün tasarımı gerçekleştiriyor. Süreç içinde sağlanan kontrol noktalarıyla birlikte, Aliş Makina ürün tesliminden sonra müşteri memnuniyeti takibine devam ediyor. 

Siz de firmanız için geliştirilecek uygun çözümler hakkında bilgi almak isterseniz web sitesinde yer alan Proje Teklif Formu’nu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn

Üstün performansta bir üretim için.

Aliş Makina ile tanışmak ve globale ulaşan pazarda sunduğumuz çözümler hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz. Sizinle en kısa süre içinde iletişime geçeceğiz.