1963 yılından bu yana...

Bursa’nın yeni projesi

Aliş Makina, Intralox’un yeni S560 serisine ait modüler bandını kullanarak tasarımını yaptığı konveyörü, Türkiye’nin ve dünyanın lider su üreticileri arasında yer alan firmanın Bursa’da bulunan fabrikasında üretim sürecine dahil etmek için çalışmalara başladı. 

Üretim alanında daha önce yaşanan; tel bant uygulamasının kopması, sürekli bakım ihtiyacı, hattın uzun süre durması ve üretim maliyetinin artması gibi sebeplerden yola çıkılarak önerilen hat çözümü; teknik uygunluk anlamında yeni nesil ve uzun vadeli olarak şirket verimliliğini sağlayacak çözümler sunuyor. 

Aliş Makina’nın projelere göre, montaja hazır hale getirdiği bant çözümleri ve diğer ileri teknolojiyle tamamlanan hizmetler hakkında bilgi almak için web sitesindeki proje teklif formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. Uzman kadromuz size en kısa süre içinde dönüş sağlayacaktır. 

Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn

Üstün performansta bir üretim için.

Aliş Makina ile tanışmak ve globale ulaşan pazarda sunduğumuz çözümler hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz. Sizinle en kısa süre içinde iletişime geçeceğiz.