1963 yılından bu yana...

Ege’nin lider üreticisine yeni çözüm

Aliş Makina farklı sektörlerdeki tedarikçileri için geliştirdiği çözümlerin arasına güçlü bir projeyi ekledi. Ege bölgesinde faaliyet gösteren, dünyanın önde gelen kurutulmuş & dondurulmuş meyve-sebze üretimi yapan tedarikçi markası için tamamlanan projede, domates segment kesme makinesi hazırlandı.

Proje hazırlık sürecinde markanın beklenti ve ihtiyaçları hassasiyetle gözetildi ve tüm detayları titizlikle hazırlanan projede operasyon verimliliği dikkate alındı. 

Üretim alanına yerleştirilen makine sayesinde; kesim kapasitesi saatte 2 tona çıkan markadan pozitif olan geri dönüşler alındı. 

Siz de her tedarikçi için özel geliştirilen çözümler hakkında bilgi almak ve firmanız için en uygun çözümü öğrenmek isterseniz, Aliş Makina web sitesinde yer alan proje teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman kadromuz size en kısa süre içinde geri dönüş sağlayacaktır.

Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn

Üstün performansta bir üretim için.

Aliş Makina ile tanışmak ve globale ulaşan pazarda sunduğumuz çözümler hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz. Sizinle en kısa süre içinde iletişime geçeceğiz.